Home
O Nas
Oferta
Realizacje
Kontakt
O Nas
„Ponefa” Sp. z o.o. działalność swoją rozpoczęła w 1994 roku. Firma jest spółką rodzinną z dwuosobowym zarządem:
Henricus Wijnen – Właściciel Firmy
John Wijnen – Prezes zarządu
Spółka zajmuje się importem i sprzedażą modeli tapicerowanych na rynku krajowym i zagranicznym. Od początku istnienia firmy wykonaliśmy szereg zleceń, co zaowocowało zdobyciem bogatego, niezmiernie cennego w branży doświadczenia.
Odbiorcami spółki są renomowani kontrahenci zaopatrujący sieć restauracji Fast Food, znane na rynku markowe sklepy oraz centra medyczno-rehabilitacyjne. Specjalizujemy się również w renowacji mebli stylowych oraz naprawach tapicerowanych mebli użytku codziennego.
Wychodząc naprzeciw wymogom klientów firma oferuje produkty po konkurencyjnych cenach, przy zastosowaniu najwyższej jakości oraz terminowych dostaw. Myślą przewodnią „Ponefy” Sp.z o.o jest realizacja potrzeb klientów i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom.
„Ponefa” Sp. z o.o ma własne i dość duże stany magazynowe, co pozwala jej na realizację na bieżąco zamówień. Ta możliwość stwarza doskonałe warunki dla klientów, którzy mogą pozwolić sobie na minimalizację kosztów, co w obecnych czasach jest bardzo ważne.
Firma nieustannie rozwija się, biorąc pod uwagę coraz większe wymagania odbiorców i przyszłe realia rynku. Elastyczność i znajomość potrzeb klientów oraz szybka realizacja zamówień są atutami Spółki. Jest ona otwarta na współpracę z firmami, które podobnie jak ona dążą do osiągnięcia pozycji lidera w przemyśle meblowym.